podkładka żelowa

Obecnie większość osób zarówno w pracy, jak i w domu spędza nawet kilka godzin przed komputerem. Ciągłe przesiadywanie przed nim obciąża kręgosłup, wzrok, a także naraża na tzw. chorobę zespołu cieśni nadgarstka.

Jest ona uznawana za chorobę zawodową, dlatego ważne jest, aby zapewnić utrzymanie nadgarstka w prawidłowej pozycji. Podkładka żelowa zadba o taką pozycję i pozwoli uniknąć schorzeń nadgarstka. Chcąc zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy pracodawca powinien dokonać zakupu podkładek żelowych pod nadgarstki oraz przed klawiaturę. Ważne, aby podkładka żelowa była wykonana z najwyższej jakości materiałów, samo-dostosowująca się kształtem w zależności od siły nacisku ręki oraz ciepła ciała. Dodatkowo podkładka żelowa nie pochłania ciepła, poprawia krążenie krwi, przystosowana jest do różnych myszek, a dzięki antypoślizgowej podstawie nie przesuwa się po powierzchni. Zapewnia zatem odpowiedni komfort podczas korzystania z komputera, nie narażając na chorobę nadgarstków. Podkładka żelowa dostępna jest w różnych kolorach, również z ciekawymi wzorami.

Warto zainwestować w podkładkę żelową i cieszyć się długo dobrym zdrowiem. Ich koszt jest niewielki w stosunku do korzyści z ich stosowania.