W każdej kobiecej szafie znajduje się zazwyczaj wiele par obuwia, spośród których część jest raczej rzadko noszona z powodu braku okazji. Na każde okoliczności sprawdzą się jednak baleriny damskie.

Trudno o drugie tak wielozadaniowe buty jak baleriny damskie. Można je nosić na praktycznie każdą okazję – wystarczy dobrze dobrać.

Do pracy Do pracy najlepiej sprawdzą się baleriny wykonane ze skóry i skóry ekologicznej, utrzymane w klasycznych, ciemnych barwach: czerni, brązach czy granatach. Jeśli chcemy te same buty nosić an inne okazje, możemy dokupić do nich zakładane klamry z ozdobami.

Do sukienki

Do sukienek warto dobierać baleriny damskie zależnie od okazji. Na przyjęcia sprawdzą się te zakryte, dopasowane kolorem do sukienki. Na co dzień możemy pozwolić sobie na baleriny z peep toe i dodatkowymi ozdobami.

Na co dzień Oczywiście, baleriny damskie świetnie sprawdzają się na co dzień. Z tego powodu warto je nosić do spodni i spódnic czy sukienek podczas zakupów, spotkań z przyjaciółmi czy spacerów. Mogą być zrobione z wygodnych tekstyliów – ważne, aby były komfortowe i nie uciskały.