Nowi ludzie w firmie, dużo wspólnych planów i jeden cel – zwiększyć zyski, jednak aby to ostatnie było możliwe należy zorganizować porządną imprezę integracyjną. Większej siły przedsiębiorstwa niż zgrany zespół, który sobie ufa nie ma, dlatego tak ważne jest, aby zgrać nowych ludzi ze starą ekipą, by później mogli wspólnie działać!

Zorganizowanie eventu firmowego dla nowego lub całkiem nowego zespołu nie jest łatwą sprawą. Najlepiej poszukać ludzi, dla których integracja to nie jest obce słowo. Warto im zaufać w kwestii organizacji gier i zabaw nawiązujących oraz polepszających relację pomiędzy pracownikami.

A po zabawie ważną kwestią jest impreza. Nic tak nie łączy ludzi jak alkohol, wspólne tańce i rozmowy do rana, przy których można się tak wielu rzeczy dowiedzieć i odnaleźć wspólne pasje oprócz tych zawodowych. Do tej części integracji ważne jest, aby wybrać odpowiedni zespół na imprezę firmową. Bez tego dalsza zabawa nie ma sensu. Integracja na parkiecie to zdecydowanie poznanie wszystkich swoich mocnych i słabych stron. Dlatego zabawa taneczna to podstawa! Zespół na imprezę firmową powinien być dobrany pod kątem muzyki, przy której pracownicy będą się bawić, dlatego dobrze jest dla pewności, jeszcze na kilka dni przed imprezą obgadać pełen repertuar oraz „zakazane” piosenki w dniu imprezy.

Impreza integracyjna to dla organizatorów takie przedsięwzięcia spore wyzwanie, w końcu podczas zabawy będzie tworzył się nowy zespół, który będzie miał za zadanie podnieść zyski firmy.