Tablety to urządzenia multimedialne, które wyjątkowo spopularyzowały się w ciągu ostatnich lat. Współcześnie wielu z nas nie może sobie wyobrazić dnia bez sprawdzenia najważniejszych informacji lub zrobienia potrzebnych zakupów z poziomu ekranu naszej zaufanej maszyny. Stale rosnąca popularność tego rodzaju sprzętu wymusza na producentach często nowatorskie podejście w nowych projektach. Sama moc to już stanowczo za mało. Tablety mają przede wszystkim się prezentować. Jednak prezencja okupiona jest mniejszą zdolnością sprzętu do sprostania zagrożeniom dnia codziennego. Upadki nawet z niewielkiej wysokości mogą zmniejszyć funkcjonalność sprzętu lub w skrajnych przypadkach skutecznie wyeliminować go z użycia.

W dostarczaniu odbiorcom na całym świecie doskonałego rozwiązania na czoło wysuwają się tablety Panasonic. Firma ta spopularyzowała pojęcie oraz design toughpadów – czyli case’ów na tablety, które są w stanie adekwatnie zabezpieczyć sprzęt praktycznie w każdej sytuacji.

Tablety Panasonic w wariantach toughbook odznaczają się o wiele większą mocą, wytrzymałością oraz ogólną żywotnością niż standardowe komercyjne modele. Wyższa jakość ciągnie za sobą wzrost w kosztach, jednak inwestycja zwraca się bardzo szybko zarówno w krótko jak i długofalowym rozrachunku.

Tablety Panasonic to inwestycja w jakość, niezawodność, styl oraz co najważniejsza bezpieczeństwo. Kupując toughbook sygnowany znakiem towarowym tej firmy klienci mają zawsze pewność, że ich sprzęt zachowa 100% funkcjonalności na długo po zakupie.