Początek

Szkoła baletowa Anny Niedźwiedź została założona w 1994 roku i była wówczas pierwszą prywatną szkołą tańca klasycznego w Poznaniu. Od samego początku cieszyła się dużą popularnością, co zagwarantowało duży sukces. Duże doświadczenie Anny Niedźwiedź oraz jej wspaniała pasja doprowadziła do rozwijania szkoły baletowej.

Najlepsza szkoła baletowa

szkoła baletowa anny niedźwiedź

Szkoła ta, jest jedną z najlepszych w całym kraju. Szkoła baletowa Anny Niedźwiedź słynie przede wszystkim ze wspaniałym i cenionych spektakli. „Alicja z krainy Czarów”, „Impresje zimowe”, a także „Kwiat paproci” zachwycają widownię za każdym razem. Spektakle te przygotowane są w bardzo profesjonalny sposób i dzięki temu zyskują tak dużą sławę. Szkoła tańca klasycznego Anny Niedźwiedź wciąż się rozwija. Cały czas przygotowywane są nowe spektakle, techniki ulegają modernizacji, dzięki czemu uczniowie tej szkoły baletowe mogą wciąż uczyć się czegoś nowego i w inny sposób. Bardzo dużym oraz najnowszym przedsięwzięciem jest utworzenie Fundacji Artystyczno-Edukacyjnej Anny Niedźwiedź. Do szkoły mogą zapisać dzieci, a także dorośli. Ludzie w każdym wieku, którzy interesują się tańcem klasycznym znajdą swoje miejsce u Anny Niedźwiedź. Dzięki tej szkole baletowej miłośnicy tańca mogą spełniać swoje marzenia, ucząc się tańczyć pod okiem najlepszych profesjonalistów.

Założycielka szkoły tańca klasycznego jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella, ukończyła również studia na Wydziale Pedagogiki Baletu na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Sama ma duże doświadczenie jako baletnica, ponieważ była tancerką Teatru Wielkiego i Muzycznego w Poznaniu. Od 1994 roku jest pedagogiem tańca klasycznego oraz choreografem. Tak duże doświadczenie, umiejętności oraz pasja stały się impulsem do otworzenia szkoły baletowej, która obecnie jest jedną z najlepszych. Widzowie, którym dane jest oglądać spektakl z udziałem tancerzy ze szkoły baletowej Anny Niedźwiedź z całą pewnością będą zachwyceni przedstawieniem. Jest to niezwykle doświadczenie, które zapada na długo w pamięci. Może stać się inspiracją dla innych, przyszłych pokoleń chcących uczestniczyć w lekcjach tańca klasycznego. Taniec może stać się wspaniałą pasją, a właściwe rozwijanie swojego talentu, pod okiem profesjonalnych pedagogów z dużym doświadczeniem może skutkować w osiągnięciu wielkiego sukcesu. Dzięki takim przedsięwzięciom wiele młodych ludzi może rozwijać się i spełniać swoje największe marzenia, stając na deskach teatru i wcielając się w największe baletowe role.