Firma Blackmagic to innowacyjny producent sprzętu do nagrywania video. Marka zainicjowała między innymi zastosowanie 10 - bitowej pamięci. Jakie udogodnienia zapewniają najnowsze produkty tej renomowanej firmy? Nigdy dotąd nagrywanie nie było tak ułatwione, a edycja tak dokładna. Czarna obudowa poliwęglanowego kompozytu węglowego dodatkowo wyróżnia markę. W taką kamerę powinien zaopatrzyć się każdy filmowiec.

Filmowanie w jakości 4K i obraz w RAW

Kamera black magic

umożliwia filmowanie w technologii 4K, w formacie RAW. Możliwość zapisania i edytowania obrazu filmowego w formacie RAW to niebanalna zaleta. Nic nie pozwala na dokładniejszą edycję. Starannie obrobione klatki wyróżniają się estetyką. W zależności do zamysłu autora, film może być okraszony odrobiną magii lub po prostu dokładny i przejrzysty. Dodatkowo najnowsze modele kamer firmy Blackmagic pozwalają uzyskać efekty ocieplenia lub ochłodzenia obrazu, już w trakcie kręcenia. Słynny model kompaktowy, zaopatrzony został również w matrycę o wysokiej rozdzielczości. Ponadto dostępne są 12 - bitowe pamięci video, a prędkość nagrywania wzrosła do nawet 120 klatek na sekundę. Również zasilanie dźwiękiem osiąga wyższe wartości. Wielość obiektów kompatybilnych to także ogromny atut. Dlatego kamera black magic to sprzęt zarówno dla producentów filmów komercyjnych i okolicznościowych, jak też artystów. Ten idealnie dopracowany sprzęt to spełnienie marzeń każdego kamerzysty.

Jakościowy film - komfortowa praca

Sprzęt marki Blackmagic wyróżnia połączenie profesjonalnej jakości z łatwością obsługi. Kompaktowy model kamery black magic umożliwia nawet nagrywanie na zewnętrzny nośnik USB czy karty pamięci. Obudowa z poliwęglanowego kompozytu węglowego jest niezwykle lekka. Dopracowany w każdym szczególe grip umożliwia stabilny chwyt. Ponadto kamerę black magic podłączyć można do prądu. Dzięki temu, twórca nie jest już uzależniony od stopnia wytrzymałości baterii. Proces zapisywania obrazu, filmowiec może zazwyczaj na bieżąco śledzić na ekranie ekranu dotykowego. Na ekranie można także obserwować i zmieniać parametry filmowania. To bardzo ważny aspekt, który ułatwia stosowanie idealnych ustawień. Na ekranie widoczna jest również opcja histogramu. Z użyciem tego poglądu, stworzyć można naprawdę niebanalne kadry. Sława kamer marki Blackmagic nie jest bezpodstawna. Na uwagę zasługuje nie tylko design i trwałość obudowy. Sprzęt ten uznanej marki wyróżnia się także wielością opcji i udogodnień. Firma nieustannie dąży ku zaspokojeniu najnowszych potrzeb filmowców. Kamery doskonalone są pod kątem parametrów i funkcjonalności. To zdecydowanie jedna z wiodących marek.